?

Log in

No account? Create an account

садочки

вчора температура в нью йорку була десь 32 градусів, не фаренгейта звісно. наша ж малеча вирішила піти в садочок в чобітках улюблених (зимових, на зразок аггс, чи, як у нас вас кажуть, уггів). рішення свого не змінила навіть після пояснень, доводів та вмовлянь мами і тата. і курточку попросила одягнути. так і пішли - сонячним спекотливим ранком в чобітках та теплій пуховій безрукавці. і ніхто з перехожих на нас уваги не звернув, це вам не Україна)))

а тепер про садочки)))

наша дочка почала ходити в садочок ще в києві. вона відвідувала приватний садочок, не крутий, але хороший. своя територія в парковій зоні, групи маленькі до 10 діток, меню харчування за побажанням батьків (не ресторанні забаганки, а доречні вимоги, тобто, певний раціон через алергії, дієти або спосіб життя), щоденні прогулянки, щоденні занняття, як загальні, так і спеціалізовані (у наймолодшій групі були такі - музичний розвиток, англійська), лікар постійно присутній в садочку, у кожної групи своїх три кімнати - ігрова, спальня та туалет.

а ось вам характерні риси типового американського садочка у нй. садочок - це не окрема будівля, а часто просто квартира, чи взагалі кімната. відповідно про власну територію для ігор та прогулянок мова не йде (але діток виводять на загальні міські майданчики). дітей не годують - мама має покласти щодня дитинці обід та перекус. обідній сон (головний страх мам з наших країн) - по бажанню, без перевдягання чи навіть роззування, без ліжечок, на підлозі (на маті як для йоги). діти всі разом, розділень на вікові групи нема (як же ж їх в одній кімнаті поділиш). жорсткі штрафні санкції для батьків, що запізнюються забрати дитинку.

відчуваєте різницю?)))

от і я спочатку була шокована, а зараз вже нічого)))

ходить наше сонечко в садочок недалеко від дому. всі виховательки латиноамериканки, тому дуже переживали, чи не трапиться так, що замість англійської (а це був один з вагомих аргументів на користь садочка взагалі) дитинка заговорить іспанською. але вже з місяць постійно чуємо "no, mummy, no", "apple та orange", "now you know your abc", "my", отже, сподіваємось, що говорять з дітками таки англійською. обіцяли, що гуляти ходитимуть з дітками в парк, але пісок в дитячому взутті бачу я не часто))) в нашому садочку діток годують - з одного боку плюс, з іншого переживаю тепер чим її там годують. часто малеча приносить додому різні малюнки, аплікації тощо - таки чимось з ними займаються.

можна довго порівнювати всі дрібнички, знаходити плюси та мінуси в нашій та їх системах дошкільної освіти. особисто для мене висновок такий - наш український садочок мені подобався набагато більше, але Сашулька з величезним задоволенням ходить в американський садочок, їй подобається - а це головне.

совсем недавно у нас гостила моя любимая младшенькая сестричка. как-то заходим в алкогольный магазинчик за шампанским, долго выбираем, так как хочется и любимое проверенное взять и что-то новое на пробу. продавец начинает советовать. в ходе разговора оказывается, что продавец тоже из бывших советских. после этого продавец, уже на русском, предлагает: так возьмите вот бутылочку советского или крымского. я говорю, что не хочу советское так как только несколько месяцев назад уехала оттуда. на что продавец просто таки с искренним огромным удивлением спросил: и шо вы там так долго сидели???

я много гуляю с ребенком, а она у нас очаровашка. а часто с нами еще и наша не менее обаятельная собака. поэтому со мной очень часто заговаривают незнакомые люди - выслушиваю комплименты своим девочкам (первые месяца три эти вот разговоры ни о чем с американскими старушками были единственной практикой английского для меня). иногда начинают беседы и наши соотечественники (правда наши не спешат восторгаться ребенком-собакой, а начинают говорить, услышав украинский язык). и вот они, двадцать лет назад уехавшие, расспрашивают о каком-то районе киева, в деталях самых мелких, рассказывают, как было тогда.
а я думаю: а я буду такой же?? и вообще, буду ли я тут через двадцать лет???

моя сестричка
IMG_4020
Originally posted by sleepy_b0y at Плюси і мінуси життя у Нью-Йорку


Отже, наші висновки після півроку життя у США. В основному, вони базуватимутися на досвіді життя у Нью-Йорку. Я певен, в інших містах та штатах деякі речі можуть кардинально відрізнятися.

Хочеться розказати все без прикрас. Адже ми не ідеалізуємо США - це просто така сама країна зі своїми проблемами та недоліками. Цей перелік ми написали разом із дружиною. Деякі пункти одночасно у нас потрапили до позитивного та негативного списків.

плюси і мінуси життя у Нью-Йорку під катомCollapse )

Williamsburg: ринок Smorgasburg

продовжую ділитися постами свого чоловіка
Originally posted by sleepy_b0y at Williamsburg: ринок Smorgasburg


в той час, коли великі гіпермаркети поглинають маленькі магазини, ринки стають чимось рідкісним.
наприклад, в нью-йорку майже немає ринків, які працюють щодня. більшість з них працюють на вихідих - тоді, коли фермери приїжджають та привозять свою продукцію. скоро ходити на ринок стане ознакою хіпстерства...

цієї суботи ми вирішили сходити на ринок smorgasburg у північному williamsburg. правда, це ринок, на якому продають готову їжу. у нього навіть є свій сайт - http://www.brooklynflea.com/smorgasburg/

проходить він по суботах біля east river state park (між північними 6 та 7 вулицями). я спеціально вказав "північна вулиця", бо після 1-ї північної іде grand street і починаєтсья відлік південних вулиць :) таким чином grand street розділяє північний williamsburg від південного

ми вирішили сумістити похід на ринок та час на обід - спробувати щось нове. на жаль, погода виявилася хмарною - тому більшість фотографій виглядають доволі похмуро... але ми вирішили час від часу туди їздити - тому сподіваюся якось зловити сонячну погоду.

фото під катомCollapse )

NYC: Midtown

Originally posted by sleepy_b0y at NYC: Midtown


фотопідбірка з сьогоднішньої прогулянки

+20Collapse )

Originally posted by stationary_ua at Пасхальные идеи
Раздумывая о украшении пасхальных яиц я пересмотрела множество материала и решила поделиться с Вами подборкой идей по пасхальному декору с использованием декоративных клейких лент, например, таких как Washi Masking Tape.


(+++++)Collapse )

Халил Джибран


Ваши дети - вовсе не Ваши дети. 
Они сыновья и дочери извечной мечты бытия - 
воссоздать себя. 
От Вас. но не из Вас они родом. 
И хотя они с вами, но не Вы их хозяин. 
Вы можете подарить им любовь, 
Но не мысли Ваши - 
Ибо мысли они имеют свои. 
Вы даете кров их телам, 
Но не душам, - 
Ибо их души заселяют дом, 
имя которому - Завтра. 
Даже в Ваших снах Вам в ту обитель не проникнуть. 
Вы можете попробовать уподобиться им, 
Но даже не пытайтесь уподобить их себе, - 
Ибо жизнь не отступает назад и вчерашнего дня не ждет. 
Вы лук, из которого живыми стрелами 
Ваши дети вылетают в будущее, 
А Стрелок ищет знак на тропе бесконечности 
И сгибает Вас так своей могущественной рукой, 
Чтобы стрелы его летели проворно и достигали далеких целей. 
Осознайте радость того, что Вы - лук, сгибаемый рукою Лучника, 
Ибо любит он и стрелу, что стремительно мчится, 
И надежный лук одаряет своей любовью.

إن أولادكم ليسوا أولادا لكم.
إنهم أبناء وبنات الحياة المشتاقة إلى نفسها،
بكم يأتون إلى العالم ولكن ليس منكم،
ومع أنهم يعيشون معكم فهم ليسوا ملكا لكم.
أنتم تستطيعون أن تمنحوهم محبتكم.
ولكنكم لا تقدرون أن تغرسوا فيهم بذور أفكاركم،
لأن لهم أفكارا خاصة بهم.
وفي طاقتكم أن تضعوا المساكن لأجسادهم،
ولكن ف نفوسهم لا تقطن في مساكنكم،
فهي تقطن في مسكن الغد،
الذي لا تستطيعون أن تزوروه ولا في أحلامكم.
وإن لكم ان تجاهدوا لكي تصيروا مثلهم،
ولكنكم عبثا تحاولون أن تجعلوهم مثلكم.
لأن الحياة لا ترجع إلى الوراء،
ولا تلذ لها الإقامة في منزل الأمس.
أنتم الأقواس وأولادكم سهام حية
قد رمت بها الحياة عن أقواسكم.

нова сторінкавчора кур'єр приніс наші паспорти зі свіжими американськими візами. все. процес працевлаштування чоловіка в штатах тривав більше 4-х місяців. але вже всі етапи пройдено. за тижні два маємо бути там. звичайно, трохи моторошно на серці. багато справ треба встигнути тут зробити.

але я дуже рада

прощавай, мій універ та київ

чекай мене, нью йорк
Вкладаючи сьогодні на денний сон свою доньку, я, щоб самій не заснути, намагалася пригадати якнайбільше цікавих та просто непересічних людей, з якими мене зводила доля. І хочу сказати, що я дуже щаслива людина - так багато надзвичайних постатей було і є в моєму житті. Дуже захотілося розповісти про них. Планую навіть серію постів. Це будуть маленькі розповіді про моїх близьких, друзів, викладачів, колег, студентів...всіх, хто мене сильно вразив. Про деяких з них і у Вікіпедію варто було б написати.
Сподіаюсь, що не закину цю ідею, як багато інших)))
 Меня пригласила очень мною любимая подружка на ДР. Празднование начинается поздно вечером, возможно,  на всю ночь. Моя мамочка без вопросов согласилась забрать мою дочку из садика и оставить на ночь у себя. Предстоит все то, чего так давно не было в моей жизни: макияж, укладка, наряды, шпильки, веселье, шампанское, коктейли, клубы и бары. А я думаю о том, как бы было шикарно в этот свободный от домашних забот вчер остаться ОДНОЙ дома, принять ванну, почитать книжку, может еще фильм посмотреть и поспать.
Просто устала??
Или все таки старею????

Profile

volandka
volandka

Latest Month

January 2015
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031